Rychlý dotaz

Zavolejte nám
773 336 666

O NÁS

Společnost Eurodiesel působí na českém trhu od roku 2004 jako dovozce osobních i užitkových vozů Ford a od roku 2009 navíc jako autoservis.
 

V posledních letech jsme se však jako dovozci zaměřili i na jiné značky vozů (např. Fiat, Renault, Opel, Škoda, Volkswagen a další a to vše v osobních i v úžitkových verzích)


Pokud jste v naší aktuální nabídce nenašli svůj vysněný vůz, máme pro Vás další možnost, a to individuálního dovozu automobilu přesně podle Vašeho přání. více info zde nebo se obraťte na kteréhokoliv z našich prodejců.

 

Všechna vozidla jsou známá kvalitním zpracováním a pestrou nabídkou výkonných motorů.
 

V roce 2008 jsme se stali díky získaným zkušenostem a kvalitním výsledkům oficiálním partnerem „Originálních dílů Ford.“


V důsledku tohoto a zkvalitnění služeb pro kupující našich vozů jsme založily vlastní autoservis proto Auto eurodiesel nabízí kvalitní péči a služby v oblasti servisu. Součástí našeho servisu je komplexní péče po celou dobu, po níž Vám vozy budou sloužit.

Těšíme se na Vaši návštěvu a přijďte se přesvědčit o kvalitách servisu osobně! Přijeďte a Autoservis eurodiesel Vám vyjde vstříc!