Rychlý dotaz

Zavolejte nám
773 336 666

PNEUSERVIS JIHLAVA

Nabízíme všem zákazníkům odbornou výměnu pneumatik, včetně vyvážení, huštění a ekologické likvidace opotřebených plášťů pro osobní vozidla, SUV, OffRoad.

 

Nejmodernejší zařízení firmy BOSCH a dokonale vyškolení procovníci jsou zárukou profesionálně vykonané práce. 

 

Náš servis zajištuje standartní služby
 

  • přezutí pneumatik
  • vyvážení pneumatik
  • výměna duší
  • oprava plášťů
  • výměna ventilků
  • specializace na ALU disky
  • 11/2013 disponujeme novou zouvačkou BOSCH s přítlačným ramenem obuváme tedy i Runflat a nízkoprofilové pneu

 

Sezonní uskladnění pneumatik

Pro naše zákazníky máme možnost uskladnění pneumatik v našem servise. Očištěné a odborně ošetřené jsou připravené na další sezónu.

 

Proč platit závaží zvlášť?
 

Nejsme pneuservis který Vás naláká na přezutí za 390Kč včetně závaží. U takovýchto servisů většinou zjistíte, že Vám buď naúčtují navíc nesmyslnou cenu ventilků, nebo nedostatečně vyváží pneu ( 5gramů více nebo méně nemusí nutně řidič poznat ale vaše auto vám to časem "vrátí" formou výměn ložisek atd.) a nebo Vám řeknou, že tato cena se vztahuje jen na plechové disky a za přezutí alu zaplatíte mnohem víc.

Proč tedy doplácet u nás za závaží? My Vám za stejnou cenu přezujeme jakýkoliv autodisk (včetně kol z lehkých slitin) a zaplatíte přesně jen za závaží které použijeme. (Máte možnost si ho na požádání osobně přepočítat my nemáme co skrývat)

Proč nestanovíme pevnou cenu přezutí včetně závaží? Jednoduše proto, že jsme individuální ke každému zákazníkovi zatímco u ocelových disků si můžete klidně vystačit orientačně se 200g závaží u kol z lehkých slitin (zejména u neznačkových kol a levných pneumatik) se závaží může vyšplhat i přes 500g nemluvě o tom, že nalepovací závaží na alu kola je dražší. Nechceme proto stanovovat průměrnou cenu. Každý u nás zaplatí jen to co obdržel!